![]() | ![]() | Oops, Jessica forgot to get her pens and erasers when she was in the first isle! She must go back and grab a pack of each! A package of pens costs $2.38 and a box of erasers costs $3.00. After this final purchace will Jessica have any money left over or will she have spent it all? |
A. She spent all of the $75.00. B. She will have $9.36 left. C. She will have $9.15 left. |